Sport

Një lojtar i Torinos me koronavirus

Një lojtar i Torinos me koronavirus

Torino ka njoftuar se në raundin e parë të testimeve një lojtar ka dal pozitiv me koronavirus dhe është futur në karantinë.

Klubet e Serie A janë lejuar këtë javë t’u kthehen stërvitjeve individuale në fusha stërvitore, por duke u mbajtur distanca sociale.