Sport

Flick: Kemi bërë hap të madh

Flick: Kemi bërë hap të madh
Foto: Reuters

Trajneri i Bayernit, Hansi Flick ka pranuar se fitorja ndaj Borussia Dortmundit në derbi është hap i madh dhe i rëndësishëm në garën për titull.

Bayerni tani i ka shtatë pikë më shumë se Dortmundi dhe është pranë titullit të ri të kampionit të Gjermanisë.