Sport

Një lojtar i Bylisit me koronavirus

 

Një lojtar i klubit të elitës së Shqipërisë në futboll, Bylis, ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe është izoluar në spitalin në Fier. I gjithë ekipi do t’i nënshtrohet testimeve sot dhe në rrezik është ndeshja e nesërme e Bylisit me Tiranën, shkruan “Panorama”.

Panorama ka raportuar se lojtari i infektuar dyshohet se është Eridon Qardaku.