Sport

Dallku vlerëson fitoren dhe paraqitjen e ekipit

Dallku vlerëson fitoren dhe paraqitjen e ekipit
Foto: Driton Paqarada
 

Trajneri i Prishtinës, Armend Dallku ka vlerësuar fitoren 3:0 ndaj Drenicës në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Ndeshja e luajtur në “Fadil Vokrri” të martën mbrëma shënon rikthimin e futbollit në vend pas pushimit të gjatë për shkak të koronavirusit.

Ndeshja është luajtur pa shikues në stadium.