Sport

Islami humb sezonin, probleme me lëndime patën edhe futbollistë të tjerë

Islami humb sezonin, probleme me lëndime patën edhe futbollistë të tjerë
 

Tre lojtarë në futbollin kosovar kanë pësuar lëndime në dy ndeshjet e para pas afro tre muajsh pushim shkaku i koronavirusit.

Më së rëndi e pësoi Përparim Islami i Feronikelit, që të shtunën duhet t’i nënshtrohet operimit pas lëndimit që e pësoi në gju të mërkurën në gjysmëfinalen në mes Ballkanit dhe Feronikelit.