Sport

Marcos Alonso dhe Emerson Palmieri, në listën e Interit

Marcos Alonso dhe Emerson Palmieri, në listën e Interit
Foto: AP

Interi kërkon që të përforcohet edhe më shumë në fazën mbrojtëse.

Pasi arriti marrëveshje me Hakimin, tani drejtuesit e klubit italian i kanë në listë edhe dy futbollistët e Chelseat.