Sport

Barça nuk dorëzohet në garën për titull, mposht thellë Villarrealin

Barça nuk dorëzohet në garën për titull, mposht thellë Villarrealin

Barcelona ka mposhtur thellë Villarrealin si mysafire 4:1 për të mbajtur gjallë shpresat për titull kampioni në La Ligë.

Luis Suarez, Antoine Griezmann, Ansu Fati dhe një autogol i Torresit i ndihmuan Barçës për fitoren e thellë në xhiron e 34-të. Te vendasit shënoi Moreno.