Sport

Mustafi mund ta vazhdojë kontratën me Arsenalin

Mustafi mund ta vazhdojë kontratën me Arsenalin
 

Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi pritet ta vazhdojë kontratën me Arsenalin, shkruan “Daily Star”.

Mustafi është këndellur nën direktivat e trajnerit të ri Mikel Arteta, dhe ai ka gjasa të mbetet më gjatë në klubin londinez.