Sport

Unitedi në bisedime për transferimin e Comanit

Unitedi në bisedime për transferimin e Comanit
 

Manchester Unitedi është i interesuar në transferimin e Kingsley Comanit të Bayern Munichut dhe kanë biseduar për mundësinë që francezi t’i bashkohet gjigantit anglez.

Synim kryesor i Unitedit mbetet sulmuesi i Borussia Dortmundit, 20-vjeçari Jadon Sancho. Sancho është më i kërkuari nga “Djajtë e Kuq”, por edhe anglezi edhe francezi, janë përcjellë vazhdimisht nga zyrtarët e ekipit.