Sport

Wengerit po i mungon futbolli

Wengerit po i mungon futbolli

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka bërë të ditur se është i hapur për t’u rikthyer në punën e trajnerit një ditë.

Trajneri francez e ka pranuar se po i mungun puna e trajnerit dhe se është duke e menduar rikthimin.