Sport

Atalanta e PSG-ja me ndryshime në skuadra për Ligën e Kampionëve

Atalanta e PSG-ja me ndryshime në skuadra për Ligën e Kampionëve

Atalanta dhe Paris Saint-Germaini i kanë bërë disa ndryshime në skuadrat e tyre në Ligën e Kampionëve, me Bosko Sutalo në mesin e tyre, ndërsa Edinson Cavani është lënë jashtë listës.

UEFA i ka publikuar skuadrat e përditësuara para duelit të “Championsit” dhe turneut “Final Eight” në Portugali.