Sport

Keita Razak e Tomislav Bushiq i mungojnë Gjilanit në Evropë

Keita Razak e Tomislav Bushiq i mungojnë Gjilanit në Evropë

Keita Razak dhe Tomislav Bushiq do t’i mungojnë Gjilanit për ndeshjen parakualifikuese të Ligës së Evropës kundër Tre Pennes së San Marinos.

Të dy futbollistët për shkak të lëndimit do t’i nënshtrohen operimit, ka njoftuar të dielën për KOHËN trajneri i Gjilanit, Gentijan Mezani. Mezani ka thënë se edhe Franc Veliu dhe Muhamed Useini janë të lënduar.