Sport

Atalanta në avantazh për Vojvodën

Atalanta në avantazh për Vojvodën

Skuadra e Atalantas është në avantazh për ta transferuar mbrojtësin e djathtë, Mërgim Vojvoda, kanë njoftuar të dielën mediumet në Itali.

Interesim për mbrojtësin e Kosovës kanë shprehur edhe Genoa, Lazio dhe Fiorentina.