Sport

Correa dhe Vrsaljko dy lojtarët e Atleticos që rezultuan pozitivë me COVID-19

Correa dhe Vrsaljko dy lojtarët e Atleticos që rezultuan pozitivë me COVID-19

Angel Correa dhe Shime Vrsaljko janë dy lojtarët e Atletico Madridit që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në testet e bëra të shtunën e kaluar, njofton gazeta “Marca”.

Atletico të dielën ka njoftuar se në rezultatet e marra të dielën, dy anëtarë kanë dal pozitivë me COVID-19.