Sport

Chelsea kërkon 20 milionë euro për Bakayokon

 

Chelsea po planifikon ta shesë Tiemoue Bakayokon këtë verë. Sipas “The Sun”, drejtuesit e klubit londinez po kërkojnë rreth 20 milionë euro për ta liruar lojtarin.

Bakayoko ishte i huazuar te skuadra e Moncaos dhe tashmë është kthyer te Chelsea.