Sport

Mbrojtësi i Barcelonës e konfirmon se ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Mbrojtësi i Barcelonës e konfirmon se ka rezultuar pozitiv me COVID-19
Foto: Reuters

Mbrojtësi Jean-Clair Todibo ka konfirmuar se ai është lojtari i Barcelonës që ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ai ka bërë të ditur se është mirë dhe është asimptomatik, transmeton KOHA.