Sport

Sanchezi pritet të mungojë në gjysmëfinalen ndaj Shakhtarit

Sanchezi pritet të mungojë në gjysmëfinalen ndaj Shakhtarit

Alexis Sanchez është diagnostifikuar me lëndim të kofshës dhe pritet të humbë gjysmëfinalen e Ligës së Evropës ndaj Shakhtar Donetsk.

Lëndimin e tij e ka konfirmuar Interi, që thotë se situata e tij do të rishikohet nëse do të jetë në gjendje t’i kthehet fushës, transmeton KOHA.