Sport

Limani: Ndjenjë e veçantë të shënosh gol të rëndësishëm

Limani: Ndjenjë e veçantë të shënosh gol të rëndësishëm

Kapiteni i Dritës, Ardian Limani, ka thënë se është ndihet krenar që e ka ndihmuar skuadrën e tij ta fitojë ndeshjen e raundit të dytë kualifikues të Ligës së Evropës kundër Sileksit në Shkup me rezultatin 2:0.

Limani shënoi golin e dytë dhe të qetësisë për Dritën.