Sport

Kosova në situatë tjetër, por me synime të njëjta

Kosova në situatë tjetër, por me synime të njëjta

Futbollistet e Përfaqësueses së Kosovës synojnë fitore në ndeshjen kundër Estonisë, që luhet në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2021”.

Kapitenia Edona Kryeziu është shprehur optimiste në konferencën për shtyp të mbajtur të enjten. Ndeshja mes Kosovës dhe Estonisë do të zhvillohet të premten (sot) prej orës 19:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe i takon Grupit A të eliminatoreve, transmeton KOHA.