Sport

Napoli kërkon 75 milionë euro për Koulibalyn

Napoli kërkon 75 milionë euro për Koulibalyn

Manchester City nuk ka hequr dorë nga Kalidou Koulibaly.

Sipas mediave angleze, bisedimet mes Cityt dhe Napolit po vazhdojnë për mbrojtësin.