Sport

PSG-ja e Interi pas Dele Allit

PSG-ja e Interi pas Dele Allit

PSG-ja dhe Interi raportohet se janë në kërkim të shërbimeve të mesfushorit anglez, Dele Alli.

Megjithatë, Tottenhami nk dëshiron që t’ia ulë çmimin Allit, transmeton KOHA.