Sport

Barcelona insiston në transferimin e Aaronsit

Barcelona insiston në transferimin e Aaronsit

Barcelona po insiston në transferimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Max Aarons.

Madje, mediumet spanjolle kanë raportuar të mërkurën se Barcelona tashmë ka arritur marrëveshje personale me 20-vjeçarin dhe po negocion me Norwich Cityn për transferimin e tij.