Sport

Tre gjermanë në garë për Trajnerin e Vitit nga UEFA

Tre gjermanë në garë për Trajnerin e Vitit nga UEFA

UEFA ka nominuar tre trajnerë gjermanë për çmimin e “Trajnerit të Vitit”.

Hansi Flick i Bayernit, Jurgen Klopp i Liverpoolit dhe Julian Nagelsmann i Leipzigut janë të nominuarit për këtë çmim, transmeton KOHA.