Sport

Eliminohen Zeneli e Berisha

Eliminohen Zeneli e Berisha

Arbër Zeneli e Valon Berisha kanë startuar te Reimsi që u mposht nga Fehervar i Hungarisë, pas gjuajtjes së penalltive. Në kohën e rregullt dhe pas vazhdimeve nuk kishte gola. Në penallti, Fehervar fitoi 4:1.

Visar Musliu kompletoi ndeshjen te Fehervar. Ai luan për Maqedoninë e Veriut.