Sport

Rey Manaj është afër Kasimpasas

Rey Manaj është afër Kasimpasas

Rey Manaj mund të bëhet shqiptari tjetër që i bashkohet Florent Hadërgjonajt te klubi i Kashimpashas në Turqi.

Sulmuesi që ishte pjesë edhe e Interit, u ble nga Barcelona në janarin e kaluar, dhe ka luajtur në ekipin B të Barcelonës. Deri tani ka shënuar 5 gola në 19 paraqitje, transmeton KOHA.