Sport

Veseli, fitues i Botërorit U-17 dhe ish-futbollist i Man. Cityt e Man. Unitedit

Veseli, fitues i Botërorit U-17 dhe ish-futbollist i Man. Cityt e Man. Unitedit

60 mijë tifozë e shikuan atë ndeshje në nëntor të vitit 2009. Të gjithë ishin kundër tij, kundër Frederic Veselit dhe bashkëlojtarëve të tij.

Por në fund ai arriti ta ngrejë trofeun.