Sport

Zidane: Barcelona mund të luftojë për gjithçka

Zidane: Barcelona mund të luftojë për gjithçka
Foto: Getty Images

Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane, ka deklaruar se rivali Barcelona ka akoma në përbërje një skuadër që mund të luftojë për gjithçka.

Këto deklarime Zidane i bëri përmes një konference për media ku shtoi se çdo klub ka problemet dhe vështirësitë e tij, mirëpo në këtë rast, Barcelona ka kapacitet që të luftojë për gjithçka, transmeton KOHA.