Sport

Fati po tregon se ka jetë te Barcelona edhe pas Messit

Fati po tregon se ka jetë te Barcelona edhe pas Messit
Foto: Reuters

Lionel Messi ka pushtuar qendrën e vëmendjes këtë verë, ndërsa ka tentuar të largohet nga Barcelona. Por sot është folur për një lojtar tjetër të Barcelonës, ka shkruar agjencia Reuters.

Ndonëse është vetëm 17-vjeçare, shumë pritet nga Ansu Fati dhe ai nuk ka zhgënjyer, duke shkëlqyer të dielën mbrëma në fitoren 4:0 të Barcelonës ndaj Villarrealit.