Sport

Valon Behrami në mesin e 11 lojtarëve te Genoa që rezultoi pozitiv me COVID-19

 

Valon Behrami ka rezultuar pozitiv me COVID-19 ka konfirmuar Genoa.

Klubi italian ka bërë të ditur se 11 lojtarë të saj kanë rezultuar pozitivë, dhe katër anëtarë të stafit.