Sport

S’ka dënime për Neymarin apo Gonzalezin për akuzat rreth racizmit

S’ka dënime për Neymarin apo Gonzalezin për akuzat rreth racizmit

Nuk do të përballen me dënime të reja ylli i PSG-së, Neymar, dhe ai i Marseille, Alvaro Gonzalez.

Neymari e ka akuzuar Gonzalezin për racizëm, pasi ishte ndëshkuar me karton të kuq në humbjen e PSG-së ndaj Marseilles në fillim të muajit, transmeton KOHA.