Sport

Behrami shërohet nga COVID-19

 

Mesfushori shqiptar i Genoas, Valon Behrami, ka rezultuar negativ në testin për COVID-19, dy javë pasi ishte konfirmuar si i infektuar me koronavirus.

Klubi italian ka bërë të ditur të mërkurën se Behrami dhe tre futbollistë të tjerë, që ishin të infektuar, tani mund të kthehen në ushtrime me ekipin.