Sport

Chelsea e Sevilla ndahen në paqe, Lazio mposht Dortmundin

Chelsea e Sevilla ndahen në paqe, Lazio mposht Dortmundin

Në xhiron e parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve Chelsea e Sevilla kanë ndarë pikët, derisa Lazio ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Dortmundit.

Për 90 minuta në Stamford Bridge nuk u shënua asnjë gol ndërmjet Chelseat dhe Sevillës, transmeton KOHA.