Sport

Ronaldo mund të luajë ndaj Barcelonës

Ronaldo mund të luajë ndaj Barcelonës

Cristiano Ronaldo dhe Weston McKennie thuhet se janë akoma pozitivë me koronavirus, por të dy lojtarët shpresojnë se do të arrijnë të jenë pjesë e Juventusit për duelin kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Sipas mediave italiane, sulmuesi Ronaldo ende shpreson se mund të paraqitet në takimin ndaj Barcelonës, transmeton KOHA.