Sport

Juventusi hyn në garë për Traoren

Juventusi hyn në garë për Traoren

Juventusi ka hyrë në garë për sulmuesin e krahut Adama Traore.

Sipas mediave italiane, trajneri Andrea Pirlo e pëlqen anësorin dhe e dëshiron gjatë afatit kalimtar të janarit, transmeton KOHA.