Sport

Përfundon pa fitues ndeshja United-Chelsea

Përfundon pa fitues ndeshja United-Chelsea
Foto: Reuters

Derbi mes Manchester Unitedit dhe Chelseas ka përfunduar pa fitues dhe pa gola.

Ndeshja u zhvillua në Old Trafford pa prezencë të shikuesve për shkak të pandemisë, ndërsa të dyja skuadrat patën rastet e tyre për shënim.