Sport

Ramos refuzon kontratën e re

Ramos refuzon kontratën e re
Foto: Reuters
 

Sergio Ramos dhe Real Madridi po vazhdojnë bisedimet për vazhdimin e kontratës.

Kapiteni i madrilenëve së fundi ka refuzuar ofertën e klubit spanjoll. “Mbretërit” i kanë ofruar mbrojtësit kontratë njëvjeçare, që nuk është pranuar nga lojtari.