Sport

Imeri vazhdon kontratën me Servetten

 

Mesfushori Kastriot Imeri ka vazhduar kontratën me Servetten dhe do të jetë pjesë e ekipit elitar të Zvicrës deri në verën e vitit 2023, kanë njoftuar mediumet e këtij vendi të hënën.

Imeri, që me ekipin e parë të Servettes u bashkua para tre vjetësh, ka deklaruar se ndihet krenar që do të vazhdojë të jetë pjesë e këtij klubi edhe për një periudhë të gjatë.