Sport

Isco drejt largimit nga Reali, tri klube pas tij

Isco drejt largimit nga Reali, tri klube pas tij

Isco Alarcon nuk dëshiron të jetë zëvendësues në Real Madrid dhe e ka informuar bordin e klubit se dëshiron largimin në afatin kalimtar të janarit.

Kjo ka alarmuar klubet që kanë shprehur interesim për të, transmeton KOHA.