Sport

Ter Stegeni i bashkohet Barcelonës në stërvitje

Ter Stegeni i bashkohet Barcelonës në stërvitje

Marc-Andre ter Stegeni është rikthyer në stërvitje me klubin e Barcelonës.

Portieri duhej t’i nënshtrohej një operacioni për një dëmtim në gjurin e djathtë në verë dhe nuk ka luajtur ende në sezonin 2020/21, transmeton KOHA.