Sport

Chelsea fiton bindshëm ndaj Burnleyt

Foto: Reuters
 

Chelsea ka triumfuar bindshëm ndaj Burlneyt në udhëtim në xhiron e shtatë të Premier Leagues.

Hakim Ziyech (26’), Kurt Zouma (63’) dhe Timo Werner (70’) realizuan për Chelsean.