Sport

Kapiteni Ujkani del negativ në testin për COVID-19

Kapiteni Ujkani del negativ në testin për COVID-19
 

Ndonëse bashkëlojtar me Vojvodën te Përfaqësuesja e Kosovës dhe e Torinos, kapiteni Samir Ujkani, të enjten ka marrë rezultatin negativ në testin për koronavirus.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar vet portieri i Kosovës për “KOHËN” të premten.