Sport

Reali me mungesa ndaj Interit

Reali me mungesa ndaj Interit
 

Karim Benzema, Sergio Ramos e Eder Militao janë lënë jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen me Interin të mërkurën në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi francez dhe mbrojtësi spanjoll janë të lënduar, ndërsa Militao ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19.