Sport

PSG-ja kërkon të kthehet te fitorja ndaj Leipzigut

PSG-ja kërkon të kthehet te fitorja ndaj Leipzigut
 

Pas pushimit prej dy javëve, rikthehet Liga e Kampionëve me ndeshjet e xhiros së katërt të fazës së grupeve. Të martën do të zhvillohen ndeshjet e grupeve E, F, G dhe H, ndërsa ndeshja më interesante do të jetë ajo ndërmjet Paris Saint-Germainit dhe Leipzigut.

Kjo ndeshje i takon Grupit H dhe zhvillohet në Paris prej orës 21:00.