Sport

Chelsea dëshiron t’ia zgjasë kontratën Thiago Silvas

Chelsea dëshiron t’ia zgjasë kontratën Thiago Silvas
 

Chelsea tashmë ka nisur bisedimet me përfaqësuesit e Thiago Silvas për një zgjatje kontrate, sipas “TuttoMercatoWeb”.

“Blutë” e Londrës janë mahnitur me paraqitjet e para të qendërmbrojtësit brazilian dhe duan ta mbajnë në kryeqytetin anglez deri në vitin 2022.