Sport

Arsenali me fitore të lehtë ndaj Moldes, Milani ndan pikët me Lillen

Arsenali me fitore të lehtë ndaj Moldes, Milani ndan pikët me Lillen
Foto: Reuters
 

Arsenali ka shënuar fitore të lehtë në udhëtim te Molde, derisa Milani ka marrë një pikë në udhëtim te Lille në kuadër të Ligës së Evropës.

Arsenali shënoi fitore prej 3 me 0, me golat shënuar nga Pepe, Nelson dhe Balogun.