Sport

Tifozët e Interit të pakënaqur me Conten, nisin fushatën kundër tij

Tifozët e Interit të pakënaqur me Conten, nisin fushatën kundër tij
Foto: Reuters
 

Derisa Interi dhe Antonio Conte besojnë se do ta vazhdojnë bashkëpunimin, ka thirrje nga tifozët që trajneri të shkarkohet.

Në rrjetin social “Twitter” është duke vazhduar kampanja me thirrjet “#ConteOut”, transmeton KOHA.