Sport

Hysaj pritet t’i bashkohet Romës

 

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj, pritet t’i bashkohet Romës gjatë qershorit të vitit të ardhshëm, kanë njoftuar të hënën mediumet në Itali.

Siç raportohet, Hysaj nuk ka arritur të merret vesh me Napolin për vazhdimin e kontratës dhe këtë situatë shpreson ta shfrytëzojë Roma.