Sport

Mustafi mbetet opsion për Barçën

Mustafi mbetet opsion për Barçën
 

Barcelona nuk ka hequr dorë nga interesimi për mbrojtësin shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafi.

Madje, “Mundo Deportivo” të martën ka raportuar se Mustafi është ende opsion te Barcelona dhe gjasat janë të mëdha që ai t’i bashkohet ekipit spanjoll gjatë afatit kalimtar të janarit.