Sport

Real Madridi favorit për 17-vjeçarin Camavinga

Real Madridi favorit për 17-vjeçarin Camavinga
 

Real Madridi është favorit për shërbimet e mesfushorit Eduardo Camavinga, që është pjesë e ekipit nga Franca, Rennes.

Mediumet e huaja kanë raportuar të enjten se Real Madridi po insiston në transferimin e Camavingas gjatë afatit kalimtar të janarit dhe tashmë i ka bërë ofertë ekipit francez.