Sport

Barnes në radarin e Unitedit

Barnes në radarin e Unitedit
Foto: Reuters
 

Manchester Unitedi është duke e përcjellë situatën e futbollistit të krahut të Leicester Cityt, Harvey Barnes. Barnes shihet si alternativë nëse nuk arrihet transferimi i Jadon Sanchos nga Dortmundi, bën të ditur “Mirror”.

22-vjeçari u paraqit për ekipin e parë të Anglisë në muajin tetor, dhe trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është fans i madh i futbollistit të ri.